Březen 2007

Lepra-obrázky

31. března 2007 v 20:39 | Lewuan |  Zvrácenosti

Anti EMO

18. března 2007 v 17:20 | Lewuan |  Zvrácenosti
Image Hosted by ImageShack.us

Vlastní tvorba

18. března 2007 v 16:50 | Lewuan |  hudba
Včelí Vosk


Včelí rapsodie by Včela Medonoska

15. března 2007 v 22:23 | Lewuan |  včelí poezie
Včelař v krvi se brodí
Včela věrná na rameni mu sedí
Neví co by podniknul
Aby problém nevzniknul
Oko na Palm Beach mu padne
Šamponům morálku trošku zvedne
-
V ruce benzínu kanistr
Tohle je náš včelí mistr
Včely se pomalu slétají
Diskantům na ksicht sedají
Bodají a bodají
Ony se jen tak nedají
-
Křik a vřava všude kolem
Palm Beach je cítit smrtí a medem
Dnes už disko nebude
Včelař se jen tiše zasměje
Plameny do výše šlehají
Šampony pomalu stravují
-
Noviny píší o tragédii
My dáme śi zahrát včelí melodoii
Radio mluví a masakru
Někdo zapálil ďábelskou vatru
Palm Beach lehla popelem
My včelaři se tomu jen zasmějem
-
Na hrobech diskantů si zatančíme
Úly nové tam pak postavíme
Bzučení městem se rozléhá
Diskanty hrůza polévá........

Komix číslo dvě

11. března 2007 v 18:36 | Lewuan |  Včelí úl

Komics

10. března 2007 v 18:58 | Lewuan |  Včelí úl

Zabijácké včely řádí v Americe

10. března 2007 v 13:12 | Lewuan |  Včelí úl
Christy Cooková chtěla usadit děti do rodinného vozu, když jí najednou napadly stovky včel. Ihned utíkala do svého domu a zavolala pohotovostní služby.
V ohrožení života byla okamžitě odvezena do nemocnice. Naštěstí vyvázla bez vážných zranění a druhý den byla propuštěna.
Hasiči stříkali na agresivní včely pěnu a pokoušeli se je zabít. Včelaři popsali napadení a zuřivé chování včel jako neobvyklé, zvláště v tomto ročním období.

Nekrofilie obrázky

10. března 2007 v 2:38 | Lewuan |  Perverze
Jorg Buttgereit's Nekromantik (1987)
Jorg Buttgereit's Nekromantik (1987)

50 perverzí

10. března 2007 v 2:10 | Lewuan |  Perverze

50 perverzí

Když kdysi dávno člověk vymyslel sex, nečekal od něj žádné zázraky.

Foto: Dario PlozzerČervenec 2006
Asi si dovedl představit rychlovku někde vzadu v jeskyni, ale rozhodně nic tak dobrodružného, jako jsou položky na našem úchvatném seznamu úchylek. Abychom procvičili vaši pozornost, několik úchylek jsme si vymysleli (které to jsou, zjistíte na konci). Čtěte, užívejte si a mějte na paměti, že někdo někde tyhle věci opravdu dělá!

50 Akrotomofilie
Fetišismus na amputace. Je třeba dodat, že vzrušení nepůsobí amputace jako proces, ale spíš zahojený pahýl chybějící končetiny (viz např. paulmccartney.com).
49 Autopederastie
Obsese, která se projevuje především během dospívání. Spočívá v pokusech o zasouvání penisu do vlastní řitě.
48 Autofelace
…neboli hezky česky sebekuřba.
47 Dogging
Úchylka, která se v Británii označuje také Park and Ride. Člověk přijede na zastrčené parkoviště a souloží s partnerkou. Kolem stojí parta chlápků, kteří je pozorují. Diváci zaujmou své místo na určitý signál, obvykle zablikání světly.
46 Belonefilie
Potenciálně dost nebezpečný druh fetišismu, při němž člověka sexuálně vzrušují ostré hroty špendlíků a jehel nebo třeba složitě propracované piercingy.
45 Katagelofilie
Katagelofil se vzruší, když ho někdo zesměšňuje. (Velmi praktická úchylka pro podřízené!)
44 Genitální mučení
Staré dobré týrání ptáka a pytlíku. Kousání, štípání, fackování, natahování, drcení, a dokonce i polévání pánského nářadí horkým voskem.
43 Chremastistofilie
Člověk postižený touto úchylkou se vzruší, je-li okraden.
42 Censtrokrefilie
Censtrokrefil se nemůže zbavit touhy tisknout šourek na skleněnou tabuli - například na výlohu obchodu nebo okénko projíždějícího auta. Vytvářejí se tak dvě chlupatá kola.
41 Laniatofilie
Člověk se sexuálně vzrušuje trháním dámských punčoch.
40 Folikulismus
K uspokojení dochází při sledování žen, které nafukují nebo mačkají gumové balonky, pinkají si s nimi nebo na nich sedí.
39 Anaklitismus
Dosahování uspokojení při činnostech, které se člověk učil v dětství. Může mezi ně patřit učení se hygienickým návykům (zejména vytírání zadku), nošení dupaček nebo hra s panenkami.
38 Amaurofilie
Vyhledávání slepých sexuálních partnerů nebo partnerů s páskou přes oči. Pokud je člověk ošklivý, nejde o úchylku, ale o nutnost!
37 Gynekolofilie
Gynekolofil se vzrušuje při provádění amatérských prohlídek ženského pohlaví, obvykle s pomocí gynekologického zrcadla a stolu.
36 Candeling
Slast z bolesti při kapání roztaveného vosku na tělo. Kombinace sladkého pálení připomíná thajské omáčky…
35 Hybristofilie
Touha po člověku, který spáchal nějaký zločin. Tahle úchylka vysvětluje řadu milostných dopisů, které dostávají doživotně odsouzení.
34 Pissing
Pití, cákání nebo koupání se v moči jiné osoby a hrátky s močí s cílem dosáhnout sexuálního uspokojení.
33 Ofidicismus
Využívání plazů (nebo úhořů) při pohlavním styku.
32 Autoerotická asfyxace
Masturbace a současné škrcení sama sebe. Takto údajně skončil bývalý britský konzervativní poslanec Stephen Milligan, který byl nalezen se smyčkou na krku, mandarinkou v ústech a pouze v ponožkách. Příznivcem těchto praktik byl zjevně i Michael Hutchence z INXS…
31 Nekrofilie
Soulož s mrtvolou. Staří Egypťané prý otevřeně přiznávali sexuální přitažlivost mrtvých těl, a nechávali je proto balzamovat až několik dnů po smrti. Výhoda této praktiky? Nehrozí při ní nechtěné těhotenství.
30 Bukkake
Úchylka typicky japonského původu. Hromadná masturbace a ejakulace skupiny mužů na ženu. Mezi mužskými těly je z ní často vidět jen hlava.
29 Urtikace
Libůstka, při níž se lidé pálí kopřivami, a dosahují tím uspokojení. Nevztahuje se ale na šikanu, při níž váš starší kluci při cestě ze školy povalili do kopřiv.
28 Dušérství
Z francouzského slova douche čili sprcha. Spočívá ve vstřikování kapaliny (obvykle vody) do vaginy, a to buď s cílem tento orgán vymýt, nebo zajistit oběma partnerům sexuální vzrušení.
27 Klizmafilie
Sexuální rozkoš spočívající ve vymývání konečníku vodou (v podstatě se jedná o erotický klystýr). Příčina záhadných hnědých usazenin na mnoha hotelových sprchách.
26 Zooexercitace
Při drezurních hrách jeden nebo více partnerů přijímá zvířecí identitu. Nejobvyklejší rolí je pes, ačkoli i koně jsou oblíbení. ,Zvíře' napodobuje zvířecí chování a nosí ohlávku, obojek, vodítko apod. Nemá však právo jezdit po veřejných komunikacích ani doprovázet nevidomé v metru bez jízdenky.
25 Suctiolismus
Umísťování sacích zařízení na různé části těla, zejména na bradavky, za účelem dosažení vyšší citlivosti pokožky. Příznivci této praktiky využívají například gumové zvony, ti drsnější často i výkonné sací pumpy. Ty ovšem mohou způsobit nevzhledné podlitiny či zranění.
24 Canis in labro
Praktika, která spočívá v zastrkování varlat do análního otvoru dívky. Téhle činnosti se tak prý říká proto, že je stejně obtížná jako udržet psa při koupání ve vaně.
23 Parašutismus
Muž prostrčí šourek s varlaty otvorem v mělkém koženém kuželu. Po obvodu kuželu jsou na řetízcích nebo provázcích zavěšena těžká závaží.
22 Sitofilie
Používání jídla k sexuálnímu uspokojení. K běžným masturbačním pomůckám patří okurky a kukuřičné klasy, ale nejméně hodinu před použitím je vyjměte z lednice.
21 Nauseofilie
Poněkud nechutná a také potenciálně nebezpečná praktika. Žena při ní spolkne jeden konec dlouhé a tenké kůžičky ze slaniny, přičemž druhý konec drží v ruce. Kůžičku si pak z krku pomalu vytahuje. To způsobuje dávení a současně i silné stahování poševního svalstva.
20 Prisonismus
K této praktice se její příznivci uchylují většinou po více než osmi pivech nebo ve vězení. V zásadě se jedná o klasický anální sex bez jakéhokoli lubrikantu, snad s výjimkou trochy slin…
19 Recyklační dýchání
Druh vzrušujícího sebedušení, při němž se vydechuje do vzduchotěsného uzavřeného prostoru, dokud se nevyčerpá veškerý kyslík a nenahradí oxidem uhličitým.
18 Pyropubismus
Velmi vzácná praktika, kterou naprostá většina žen odmítá. Probíhá tak, že muž těsně před svým vyvrcholením vytáhne penis z pochvy a zapalovačem zažehne partnerčino pubické ochlupení. Cílem je uhasit šlehající plameny mocným výstřikem semene.
17 Gynotikolobomassofilie
Někteří muži mají rádi bradavky, jiní zase zadky. Gynotikolobomassofilové pro změnu milují ženské ušní lalůčky. Takoví neškodní blázni…
16 Kakorrhafilie
Úchylka, při níž se osoba sexuálně vzrušuje vlastním sexuálním neúspěchem.
15 Iluzionismus
Oživení pornočasopisů. V místě, kde má modelka pohlaví, se vystřihne otvor, kterým osoba prostrčí penis. Na druhé straně pak zuřivě onanuje. Je to skoro stejně dobré jako soulož, ale s rizikem pořezání o kraje papíru.
14 Keraunofilie
Sexuální rozkoš způsobovaná hromy a blesky.
13 Knissofilie
Vzrušování se silně aromatickými látkami, zejména takovou tou věcí, která se zapaluje na římskokatolických bohoslužbách nebo o vánočních svátcích.
12 Maiesiofilie
Velmi oblíbená sexuální úchylka, které vychází vstříc bezpočet webových stránek. Spočívá v rozkoši ze sledování těhotných žen.
11 Fisting
Zasouvání celé ruky do tělního otvoru jiné osoby (obvykle vaginy, ovšem dle libosti i jiného) za účelem sexuálního uspokojení. Jednoduše se to vysvětluje, ale mnohem hůře dělá v praxi.
10 Frotérství
Oblíbená činnost sexuálně frustrovaných japonských byznysmenů v narvaném vlaku po cestě do práce. Spočívá ve tření rozkroku o jakýkoli vhodný povrch, například o nicnetušící ženu či o dveře vagonu. Tedy o dveře vagonu vlastně ne.
9 Latrinální felace
Velmi jednoduchá technika. Spočívá v tom, že sedíte na záchodě a kadíte, a partnerka vám zároveň provádí orální sex. Lepší než číst si noviny.
8 Velvetismus
Jestliže náhodou zabrousíte na stránku zabývající se touto úchylkou, nebudete vědět, jestli se smát, nebo s křikem běžet za maminkou. Dospělí muži se ukájejí tím, že se převlékají za postavičky z pohádek a kreslených seriálů. Úchylka se rovněž vztahuje na vyhledávání chlupatých hraček vhodných k ,mazlení' genitálií.
7 Taurologismus
Sexuální vzrušení, které vyvolávají býci nebo jejich pach. Lidé závislí na tomto ukájení udělají cokoli, aby se dostali k rohatým zvířatům. Často pracují v arénách ve španělské Pamploně nebo se jen tak poflakují po kravínech.
6 Hentai
Hentai je japonské kreslené porno. Dívky se srnčíma očima a až nemožně velkým poprsím souloží s roboty, démony a dalšími bytostmi, které byste nechtěli potkat ani ve zlém snu.
5 Macerismus
Požádejte parnerku, ať si lehne rovně na záda, pak se nad ní postavte na všechny čtyři a jemně namáčejte svůj pytlík do jejích úst a vytahujte ven. Milovníci této praktiky varují - nepokoušejte se to dělat na usmířenou po divoké partnerské hádce!
4 Podofilie
Lízání nebo sání prstů na nohou druhé osoby s cílem dosáhnout vlastního sexuálního uspokojení.
3 Odorismus
Sexuální praktika spočívající v očichávání nejrůznějších předmětů (např. cyklistických sedel, horních desek praček, židlí v kanceláři, sedadel v tramvaji apod.), u kterých je pravděpodobné, že se dostaly do těsného kontaktu s dámským přirozením.
2 Contunderismus
Specializovaná kategorie pro ty, kdo se rádi dívají, jak ženy ve vysokých podpatcích rozdupávají malé hlodavce. Ostatní se mohou obrátit na ochránce zvířat.
1 Tergomastie
Sexuální ukájení loupáním spálené kůže druhé osobě.

Zfetované včely !!!

5. března 2007 v 13:32 | Lewuan |  Včelí úl
Opiáty obsažené v květech totiž dokáží přejít do těla hmyzu, kde působí podobně jako droga. Žihadlo od takové "zfetované" včely pak může být bolestivější a může víc uškodit. Pozor by si proto v těchto dnech měli dát všichni, ne jen alergici. Mák je totiž právě v plném květu!
Včely chované poblíž makových polí můžou být v těchto dnech doslova "sjeté". To u nich vyvolává vysokou dráždivost a agresivitu. Pro člověka to znamená víc žihadel a větší pravděpodobnost komplikací.
"Včely sbírající pyl z makovic jsou mnohem agresívnější. Mohou za to opiáty, které máky obsahují," potvrzuje Petr Janušta z Fakulty biologie Univerzity Karlovy v Praze. Podle lidových léčitelů jsou však taková žihadla pro člověka i více nebezpečná. Jedy obsažené v rostlinách totiž mohou přejít do jedu včel. I to málo prý ale může navodit mnohem prudší reakci! Jako protijed léčitelé doporučují přiložit bláto nebo obklady z octa.
A jaké včely mohou člověku nejvíce ublížit? "Více jedu mají ve svých váčcích starší včely. To znamená třeba včely tříměsíční. Jejich žihadla proto víc bolí a mají více komplikací než žihadla včel třeba čtrnáctidenních," potvrzuje Janušta. Vícečetné píchnutí od včel u dětí nebo u citlivějších jedinců je smrtelné!

Lahůdky

4. března 2007 v 21:31 | Lewuan |  Kanibalismus
Image:Cannibals.23232.jpg

Zrůdy

4. března 2007 v 13:35 | Lewuan |  Zvrácenosti
¨

Mistr a Adolf

3. března 2007 v 15:59 | Lewuan |  Borci

Robovčela

3. března 2007 v 14:47 | Lewuan |  Včelí úl
1- Motor Pratt a Whitney F-119-PW-100, motor s přídavným spalováním
2-Speciální radar pro lokalizaci nepřátel
3-Těžký kulomet ráže 17,2 mm. Kulky prorazí i nejtvrdsí sršánní pancíř
4-Ultra tvrdé hroty ze slitiy titanu
5-Plamenomet
6- Šestice řízených střel AIM-9L Sidewinder
7-Mačeta pro boj zblízka

Včelí hymna

3. března 2007 v 14:43 | Lewuan |  včelí poezie

Babičky kamarádky

3. března 2007 v 12:44 | Lewuan |  babička

Pinhead

3. března 2007 v 12:14 | Lewuan |  Borci

Babičky spolek

3. března 2007 v 11:55 | Lewuan |  babička
Todle jsou babičky přítelkyně. Každou neděli spolu hrajou bingo

Pěkný masky

3. března 2007 v 11:51 | Lewuan |  Zvrácenosti