Květen 2007

Maestro Včelař a Včelařka Medonosná

31. května 2007 v 16:40 | Lewuan |  Pan Vévoda
Zde jsem se rozhodnula poskytnout návštěvníkům tohoto mimořádného blogu pohled na naše dokonalé, Božským Kájou požehnané, tváře. Mnoho z vás bude zřejmě zostuzeno a v hanbě nad vlastní šeredností naše stránky vypne a už nikdy neotevře, ale to je břemeno, které mi, dokonalí včelaři, jsem nuceni nésti sebou celý náš život.
Je možné, že v Nejvyšším Úle (pro neznalce- v Českých Budějovicích) podle těchto exkluzivních fotografií identifikujete naše krásné tváře a zjistíte, že napříkald jedete v trolejbuse s Maestrem Včelařem !!!!! Pak nezahálejte, nezahazujte takové neskonalé štěstí a Maestra pozdravte včelí řečí, jsitě vám rád odpoví a možná vám i rukou pokyne pro štěstí !!!
Vlevo Maestro Včelař pózující ve svém úlu pro fotografy nejexkluzivnějších včelařských časopisů a vpravo Včelařka Medonosná se sekáčkem na maso, který má od nešťastné autonehody místo pravé ruky, je to smutné leč jako módní dopňek velmi originální.

Včely nemají rády Tokio Hotel

29. května 2007 v 15:53 | Včelařka |  Včelí úl
Zde můžete vidět kytaristu skupiny Tokio Hotel (kterou včelařský sněm uznal jako naprosto nevhodou, špatnou a kazící hudební vkus mládeže) známého jako Tom Kaulitz který byl včelým soudem a jeho nejvyšším předsedou Božským Kájou, uznán vinný ze zločinu produkování nevkusné hudby (jinak známé jako "sračky") a odsouzen k trestu pobodání speciálním včelým bojovým útvarem rychlého nasazení.
Fotografie před a po vykonání terstu Včely odvedly opět dobrou práci, Tom už si na kytaru nezahraje.