Jak se stát čarodějnicí(1. část)

14. června 2007 v 12:23 | Lewuan |  Petrovy kameny
Žena středověku byla chudokrevná až do krajnosti, špína z ní kapala, poněvadž celý středověk vodu a vzduch chorobně nenáviděl, byla zotročena mužem, z církve vyobcována, i bohem zatracena, který ji z žebra Adamova stvořil, byla ještě úplným zvířetem. Její zlé instinkty bujně rostly jako tráva na dně mořském. Nejpodlejší plány rodily se v jejím mozku proti sousedce, která se ní křivě podívala, proti muži, který ji traktoval kopanci, proti majitelce panství, která časem, aby zahnala nudu, ji dala zbičovati.
Chudokrevnost, rozličné špínou způsobené kožní nemoci dráždili stále její chlípnost, podlehla každému muži, t. j. dala se jím dobrovolně znásilniti, ale nebyla ukojena. Jen stále vzrůstajíci nenasytný hlad po požitku, po ukojení, po dlouhé pohlavní orgii týral bez přestání ženu-zvíře.
Žije ve věčné iritaci. V ďábelském, "melancholickém" temperamentu, "lázni ďáblově" stává se každá myšlenka, každý pocit jedem. Otázka, kdy tato žena stává se čarodějnicí, jest otázkou, kdy všechny zárodky posedlosti, které v sobě nosí, navenek propuknou.
A jednoho dne to nastane.
Nikdy nebyla tak neklidná. Jest mučena chorou touhou zabijeti, lidi na kusy trhati, zuřiti, křičeti, a náhle jako neznámou silou puzena, řítí se šíleně do lesa, neběží, zdá se jí že letí, cítí že je nesena vzduchem, až náhle padá na zemi.
A tu těsně vedle ní objeví se incubus. Je velmi červený, v oděvu myslivce, kulhá trochu, skrývá ohon pokud to jde, též růžky, nejsou vidět, ale ona ví zcela bezpečně, že je to ďábel. Má strach, ale jest rak hrozně zvědava. Zná jeho moc, ví, že ji může dát všechno co si jen přeje, v okamžiku nepomyslí na to, že jeho zlato se později v bláto a písek promění, má hrozný strach, ale ještě větší zvědavost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama