Srpen 2007

Satan nad New Yorkem

31. srpna 2007 v 15:05 | Lewuan |  Satan
Byla to tvář samotného Satana!" Tento hlas je nyní slyšet v ulicích New Yorku.
Očití svědci, kteří nemohou zapomenout na zážitky z 11. září, vyprávějí, že oblak dýmu smrti nad Světovým obchodním střediskem, na sebe vzal podobu knížete pekel. "Mýlíte se, v dýmu bylo jasně vidět obličej Usámy bin Ládina," oponují jim jiní.
"Kouř na sebe vzal podobu Ježíše Krista," protestují další. Mezi mnoha lidmi též panuje přesvědčení, že těsně před pádem mrakodrapů se u nich objevilo UFO, které odneslo lidi z nejvyšších pater pryč. "Jinak by bylo více obětí," argumentují ufologové...
alf (26. 9. 2001)

Satanistický mord kněze

31. srpna 2007 v 15:03 | Lewuan |  Satan
V Paříži probíhá proces se satanistickým vrahem. David Oberdorf (23) má pro krvavý zločin ďábelskou výmluvu. Satan vedl jeho ruku, když v prosinci 1996 v Elsassu zamordoval katolického kněze 33 bodnými ranami. Vrah před soudem prohlásil: "Zabil jsem božího člověka satanským bleskem".
K vraždě 68tiletého kněze došlo 5 dnů před Velikonocemi roku 1996 na jeho malé faře. Vrah později sdělil policii, že farář ho sám pozval dál. Oberdorf ho hodil na zem a běžel do kuchyně pro hrnec, který knězi nasadil na hlavu. Omdlívající oběť poté spoutal a vrazil jí roubík do úst. Nakonec ho ubodal.
Policistům pomohla v pátrání pěticípá hvězda, kterou vrah zanechal na levé ruce zavražděného . Soudní lékař potvrdil, že byla vyryta až po smrti oběti. K pachateli, který pracoval jako pomocná síla v továrně Peugeotu, polici dovedla mladá Francouzka, pohybující se v prostředí vyznavačů satanismu.
SAD (2. 4. 2001)

Satanista vraždilv Miláně

31. srpna 2007 v 15:01 | Lewuan |  Satan
Šílený italský satanista Andrea Calderini (31) způsobil masakr v Miláně. Pistolí zavraždil nejprve sousedku, poté manželku a prudkou palbou z okna poranil tři lidi na ulici, dva z nich těžce. Poté, co ho policie několik hodin obléhala, se pomatenec včera v brzkých ranních hodinách zastřelil.
Andrea Calderini měl mezi sousedy pověst vzteklého surovce, na dveřích bytu měl namalovaný symbol satanismu v podobě tří šestek a hákový kříž. Že bude schopen takového krutého zločinu, ale nikdo z lidí, kteří ho znali, netušil.
Hrůzné události začaly již v pondělí ráno. Calderini zazvonil u bytu Stefanie Vinassy de Reigny (65), a když sousedka otevřela, chladnokrevně ji zastřelil. Vzápětí zahájil palbu z okna. Podařilo se mu trefit tři kolemjdoucí. Emanuela Zaneboni (41), která projížděla okolo na skútru, byla zasažena do ruky.
Lehce postřelen do nohy byl právník Giovanno Modignani (53), jedoucí pod okny na bicyklu. Nejvážnější zranění po zásahu do hlavy utrpěl sedmdesátiletý muž, který byl odvezen do nemocnice v kritickém stavu. Policie začala následně dům obléhat. Střelec se však zabarikádoval ve svém bytě. Ani přivolaní rodiče, kteří se pokoušeli vraha přesvědčit, aby se vzdal, neuspěli.
Když se po mnoha hodinách podařilo včera v brzkých ranních hodinách policii do bytu proniknout, našla zde nejenom tělo Calderiniho, který spáchal sebevraždu, ale i jeho manželky Eliany Scalori (22), kterou si vzal v Las Vegas a již patrně zavraždil jako první. V bytě ležel i zabitý pes. Vrahovo možné propojení na satanistický kult policie vyšetřuje.
INT, alf (7. 5. 2003)

"Satana" drží ve zvláštní cele

31. srpna 2007 v 14:44 | Lewuan |  Satan
Obviněný ze satanické vraždy je držen ve zvláštní cele, která připomíná slavnou celu z filmového hitu Mlčení jehňátek.
Vraha Daniela Rudu obklopuje speciální neprůstřelné sklo a na obličeji má přidělanou masku. Šestadvacetiletý Ruda údajně zavraždil svého třiatřicetiletého kolegu při satanickém rituálu ve svém bytě v Německu.
Do zvláštní cely musel být umístěn poté, co začal pít svoji vlastní krev a nehty si brousil do podoby žiletek. Místnost je čtvercová a služba ho sleduje přes video 24 hodin denně.
Sadistický vrah společně se svojí ženou zabili třiatřicetiletého Franka Haagena šestašedesáti ranami mačetou. Jeho lebku pak roztříštili kladivem. Pokoj před rituální vraždou "vyzdobili" lebkami a obrácenými kříži.
ananova.com (6. 12. 2001)

Obětovali syny Satanovi

31. srpna 2007 v 14:42 | Lewuan |  Satan
Satanismus! To je nejpravděpodobnější důvod, proč se rodina Štefanových z Ratiboře na Písecku rozhodla zabít. Podle sousedů, kteří vešli do jejich bytu společně s policií, byla jedna místnost černě vymalovaná s černými záclonami a stříbrnými satanskými hvězdami. Na zdi viselo březové koště, na stolku porcelánová lebka a knihy o satanismu. "Bývali to docela přátelští lidé, ale asi před měsícem se jejich chování změnilo," řekl jeden ze sousedů Ladislav Tupý.
Jiří Štefan (45) s manželkou Jitkou (41) a syny Martinem (12) a jedenáctiletým Vojtou nasedli do modré škodovky 120 a odjeli k nedalekému Vysokému Chlumci na Příbramsku. Zastavili na lesní cestě. Patrně jeden z rodičů nasadil na výfuk hadici, zavedl ji dovnitř auta, utěsnil škvíru a zapnul motor. Mrtvoly objevila náhodná chodkyně ve čtvrtek. Rodina přitom byla pohřešovaná už pět dní. "Včera začaly pitvy a vzhledem k tomu, že jde o čtyři těla, budou pokračovat až do příštího týdne. Nevylučujeme, že jedním z motivů, proč k tragédii došlo, byly sklony rodiny k satanismu," potvrdil mluvčí středočeské policie Pavel Truxa. Sousedé na ně vzpomínají jako na přátelskou a prostou rodinu. Její chování se změnilo asi před měsícem. "Pan Štefan byl dlouho docela normální pán. Povídal si se mnou. Až teprve před měsícem se nechal zarůst plnovousem a přestal komunikovat," řekl Ladislav Tupý.
Manželé dříve patřili mezi Svědky Jehovovy, od těch ale v roce 1991 odešli. Podle sousedů byla jedním z důvodů obava z toho, že by při porodu prvního syna mohli potřebovat transfuzi krve. To však víra Svědků Jehovových striktně odmítá. "To slyším poprvé. Oficiálním důvodem, proč odešli, byl jejich návrat k římskokatolické církvi," uvedl advokát zastupující Svědky Lubomír Müller. jakého důvodu rodina začala sympatizovat se satanismem, nikdo neví. Podle odborníků mají satanisté potřebu revolty proti světu nebo třeba proti křesťanství.
"Satanisté se obvykle sdružují v malých skupinkách. Dovedu si představit, že jde jen o jednu rodinu," řekl Prokop Remeš ze Společnosti pro studium sekt a náboženství. A proč s sebou vzali rodiče na smrt i své děti? "Dodalo jim to sílu něco tak strašného udělat, bylo by pro ně těžké je tu nechávat," dodal Remeš. Podivné chování pozorovali u Štefanových také další obyvatelé obce. "Matka vodila Vojtu do školy a před vchodem se s ním loučila někdy tak dlouho a úzkostlivě, jako kdyby ho neměla vidět týdny. Vojta byl z toho tak vystresovaný, že mu trvalo dlouho, než se uklidnil," vzpomínala Marie Galajdová, matka jednoho ze spolužáků zemřelého chlapce. Starší Martin začal před časem nosit na hlavě punkerské číro. Když se jej prý učitelka ptala, co to má znamenat, řekl, že se to jeho tatínkovi líbí.
Změna image přišla přibližně ve stejné době, kdy se rodina údajně začala před okolním světem uzavírat. Oba rodiče dali výpověď ze zaměstnání v místním zemědělském družstvu a děti odhlásili ze školy s tím, že se budou stěhovat do Prahy k dědečkovi.
Ten občas za Štefanovými přijel, podobně jako další příbuzní. "Jeden čas tu bylo sedm lidí a dva psi," vzpomínal soused Tupý.
Václav Raufer (12. 4. 2003)

Oběti vyrval srdce

31. srpna 2007 v 14:36 | Lewuan |  Satan
Šílený zabiják ubodal devadesátiletou vdovu Mabel Leyshonovou. Po rituální vraždě jí vyříznul srdce a vedle zohaveného těla položil podomácku vyrobený krucifix.
Tělo stařenky objevil mladý prodavač, který jí domů pravidelně nosil jídlo. Šokovaná policie později našla srdce ve vedlejší místnosti. Vyšetřovatel tvrdí, že orgán byl odstraněn s dokonalou zručností a znalostí lidského těla. Proto se pátrání zaměří na osoby, které mají lékařské vzdělání.
Policie Severního Walesu již rozjela pátrání na plné obrátky. Prověřují se místní kliniky. Mluvčí policie Alan Jones říká, že se vyšetřovatelé obávají, že vrah udeří znovu. "Hledáme osobu, která je schopna spáchat takovýto odporný zločin. S nejvyšší pravděpodobností to bude někdo duševně nemocný."
The Mirror (20. 12. 2001)

nepomohl jim ani Satan

31. srpna 2007 v 14:34 | Lewuan |  Satan
Manželé jsou v podezření, že minulý pátek brutálně zabili ve svém bytě ve Wittenu svého 33letého známého. 66 bodnými ranami mačetou a údery kladivem. O případu jsme vás informovali včera. Policie zatkla 22letou ženu a jejího 25letého manžela včera v ranních hodinách v Jeně, nedaleko dálnice 4. Vozidlo bylo podezřelé řidiči, který na ně okamžitě upozornil policii. Hledaní však stačili nápadný vzhled svého auta na úprku změnit. Okultní ornamenty a nápisy byly odstraněny, poznávací značka byla nahrazena jinou, zjevně kradenou. Ve dveřích vozu byla nalezena velká mačeta s černou rukojetí. Při zatčení ji naštěstí už nestihli použít. Bizarní případ rituální vraždy vyšel najevo teprve v pondělí. Kromě mrtvoly našly policisté v bytě podezřelých i "seznam mrtvých", na němž stála jména dalších jejich 17 známých. Nadpis: "Těšte se, vy budete příští!" Jmenovaní byli z bezpečnostních důvodů varováni.
Oběť se podle výpovědi matky nepohybovala v satanistických kruzích. S podezřelým se muž seznámil, když spolu pracovali v prodejně náhradních dílů.
Motiv vraždy zatím není doložen, vyšetřovatelé však vycházejí z předpokladu, že vrahy k činu veda "chuť vraždit. Nepřestali ani, když jim oběť už ležela nehybně u nohou," prohlásil státní zástupce.
lep;Bild;SpiegelOnline (13. 7. 2001)

mladík posedlý ďáblem rozčvrtil vdovu

31. srpna 2007 v 14:30 | Lewuan |  Satan
Sedmnáctiletý mladík brutálně zavraždil svoji sousedku a z mrtvého těla pil její krev. Chtěl se tak podle svých slov stát nesmrtelným a vyhnat z těla ďábla.
Mladý muž jehož jméno policie nezveřejnila s největší pravděpodobností rozčtvrtil devadesátiletou vdovu Mabel Leyshonovou v jejím domě ve velšském městečku Llanfair. Do domu se vloupal zadním vchodem. K oběti se připlížil a dvaadvacetkrát ji bodl velkým nožem.
Neskutečně krutý mladík pak rozřízl prsa staré ženy, vyndal její srdce a položil na pánev. Chtěl ho prý později sníst. Z pohrabáčů z blízkých kamen vytvořil u nohou své oběti satanský kříž. "Obžalovaný se rozhodl, že se stane nesmrtelným tím, že obětuje jinou lidskou bytost. Když jeho rodiče odjeli na víkend, svůj ďábelský plán uskutečnil," řekl vyšetřovatel Roger Thomas.
ananova.com (15. 7. 2002)

Kult Satana zabíjel

31. srpna 2007 v 14:26 | Lewuan |  Satan
Německo je v šoku. Ze satanistické sebevraždy tří dospívajících chlapců běhá všem mráz po zádech. Michael (14), Mike (17) a René (18) se o půlnoci vyšplhali na starobylý most ve východoněmeckém Chemnitzu. Na cestu jim svítil jen bledý měsíc... Chlapci si vzájemně nasadili na ruce pouta a pak se vrhli do hloubky 78 metrů.
Státní zástupce Kipry řekl německému Bildu: "Ti tři byli stoupenci satanismu." Věřili tedy v ďábla, na krku nosili obrácené kříže a na hřbitovních seancích poslouchali satanistickou hudbu Gruftie.
V dopise na rozloučenou, který se našel u jednoho z chlapců v kapse, stojí: "Život na Zemi jsme si představovali úplně jinak, proto s ním skoncujeme." Chlapci prý svoji sebevraždu oznámili na jisté satanistické webové stránce. Tam se mimo jiné oslavuje hrdinství vyznavačů Satana, kteří vraždili v rituálním vytržení.
Roztříštěná těla sebevrahů našla pod mostem sedmnáctiletá Melanie, která se vracela z blízké diskotéky. Říká: "Mrtvoly těch tří kluků vypadaly příšerně. Ruce i nohy měli úplně vykloubené. Je to šílenství. Ti kluci byli stejně staří jako já. Jak může někdo v našem věku propadnout ďáblu tolik, že kvůli němu zemře?"
Na to se teď ptá celá německá veřejnost.
Bild;ano (27. 8. 2001)

Bestiální satanistická vražda otřásla Německem

31. srpna 2007 v 14:20 | Lewuan |  Satan
Minulý pátek byl brutálně zavražděn 33letý Frank H. Stal se obětí satanistického manželského páru. Zabili ho 66 ranami mačetou, jeho lebku pak roztříštili kladivem.
Předpokládá se, že viníky jsou manželé Manuela (22) a Daniel (25) R. z Wittenu u Dortmundu, stoupenci satanského kultu. Mrtvola byla nalezena vedle prázdné rakve v černě vymalovaném obývacím pokoji manželského páru. Na stěnách visely obrácené kříže, na okně stojí nápis "When Satan Lives" (Když Satan žije).
Sousedé z domu jsou v šoku: "Jak může někdo udělat něco takového?" Znalec sekt Bernd Harder (34) vysvětluje: "Satanisté vyzdvihují člověka za míru všech věcí. Chtějí sami rozhodovat o životě a smrti."
Na případ upozornil pár strategickým manévrem: Manuela R. poslala matce dopis na rozloučenou, ve kterém sdělila, že chce spáchat sebevraždu. Policie vzala útokem jejich byt.
Pár se dakl na útěk. Policie se domnívá, že se ještě zdržují na území Německa. Státní zástupce vypsal za jejich dopadnutí odměnu ve výši 3000 marek (54 tisíc korun).
Policie má k dispozici popis vozu, kterým ujeli. Podle svědků je auto zdobeno okultními ornamenty a nápisy, přední kapotu zdobí červený pentagram.
lep;SpiegelOnline;Blick (12. 7. 2001)

moje kočka

31. srpna 2007 v 14:12 | Lewuan |  Pan Vévoda

Svinský sršni!!!

31. srpna 2007 v 13:58 | Lewuan |  Zvrácenosti
V obci Lipence u Prahy pobodali ve středu dopoledne sršni třiasedmdesátiletého muže. Utrpěl několik bodnutí v oblasti hlavy a krku. Při příjezdu záchranářů muž nejevil známky života, obnovit jeho životní funkce se nepodařilo.
22.8. 2007 12:17
PRAHA - Záchranáři přijali žádost o pomoc po desáté hodině na operační středisko v Jesenici. Sršni muže pobodali na zahradě domku. Podle ženy, která přivolala pomoc byl muž při vědomí, ale těžce dýchal a chrčel. Podle ní se také dlouhodobě léčil se srdcem.
"Dispečerka informovala rodinu, jak poskytnout první pomoc a jak zahájit srdeční masáž v případě srdeční zástavy. Záchranáři byli na místě za sedm minut, při příjezdu však již nejevil známky života," uvedla mluvčí středočeské záchranné služby Tereza Janečková.
Po půl hodině byla resuscitace ukončena a lékař konstatoval smrt. "Pacient pravděpodobně zemřel na udušení při alergické reakci a otoku dýchacích cest," doplnila Janečková.

Jak se stát čarodějnicí(2.část)

31. srpna 2007 v 13:53 | Lewuan |  Petrovy kameny
Mezi tím blíží se ďábel k ní přivětivými ale významnými posuňky. Zná touhu jejího srdce, ví, čeho se jí nedostává, chce také její přání splniti, oddá-li se mu a - conditio sinequa non - nebude-li toho litovati. Stává se stále dotěrnějším. Ona se ještě brání, ale již cítí, kterak na ní jako těžká hmota spočívá, jest jako ochromena oddává se této hrůze.
Není to rozkoš. Ba je to bolest a je to velmi studené, och - velmi studené.
Když se vzpamatuje, pozoruje, že jest vzdálena od své vesnice asi 2 míle. Chvěje se zimou, jest na celém těle jako zlámána, s velikou námahou vleče se domů a jen úzkostlivá naděje, že její přání se vyplní, ji posiluje.
Ale žádné z jejích přání se nesplní, jen hrozná muka, lítost a strach před peklem, ano strach, že z živým tělem do pekla přijde, činí ji zpola šílenou. Prožívá po boku svého chrápajícího muže hroznou noc. Peklo s nejhroznějšími mukami jeví se jí před očima, ve strašném zoufalství hledí upřeně do něho, chce se modliti, jest však násilně odvrácena, pekelný výsměch zní světnicí, malá zelená světélka létají sem a tam, pak slyší klepání na stěny, které vzrůstá v hrozný hřmot, postel se s ní točí, cáry, jimiž je přikryta počnou tančiti chce vzbuditi muže, ale jest jako strnulá, nemůže se hnouti a náhle vidí Ho opět.
A opět snáší muka ledově studeného pohlavního aktu, ale tentokrát má již méně strachu, klade dokonce otázky svému čertovskému nápadníku. Jest to ostatně přívětivý pán. Radí jí aby šla k čarodějnici, která bydlí v lese, aby se jí svěřila, že od ní obdrží byliny, které mají zázračnou moc.
Když jí ďábel opustí, upadá v těžký a tvrdý spánek.
Příštího jitra, jakmile se probudí, jest první její myšlenkou stará čarodějnice. Její muž byl vrchností poslán z domu, dětí nemá. Čeká netrpělivě na večer.
S úzkostlivým srdcem a šíleným strachem přichází konečně k věčně uzavřenému domu čarodějnice.
Nikdo nemůže si vzpomenouti, kdy tato hrozná stařena přišla do vesnice. Lidé se jí bojí, a nastává hrozná panika, jde-li vesnicí. Matky s dětmi utíkají, není-li to již možno, křižují se a vyslovují jméno Ježíšovo, s největší starostí vyhýbají se jejímu dotyku a snaží se, aby se na ně nepodívala.
Ale stařena zdá se, že se nestará o nic, mručí se jen něco pro sebe a chvílemi pohlédne zkrátka a ostře na ten nebo onen dům. Byli by jí dávno ukamenovali, neboť nesčetné jsou její zločiny, ale mají strach před paní statku, která, jak se zdá, jí chrání, poněvadž jí stařena poskytuje k tajným účelům jed.
Mezi ženou a čarodějnicí, která ji již očekávala, rozpřádá se dlouhá zábava. Když jde domů, jest odhodlaná a vzmužilá, a křečovitě svírá svírá v ruce hrneček s mastí a hůlku, kterou má skrýti na místě, kde ji nikdo nenajde.
Zdroj: Satanova synagoga

Vášnivý motorkář

29. srpna 2007 v 14:49 | Lewuan |  Perverze

Tuti Kurva Fruti

29. srpna 2007 v 14:15 | Včelařka Medonosná |  Včelí úl

hi, hi.........hi hi hiiiiiiiiii

29. srpna 2007 v 13:50 | Lewuan |  Zvrácenosti
Správnej Hanuman