Bestiální satanistická vražda otřásla Německem

31. srpna 2007 v 14:20 | Lewuan |  Satan
Minulý pátek byl brutálně zavražděn 33letý Frank H. Stal se obětí satanistického manželského páru. Zabili ho 66 ranami mačetou, jeho lebku pak roztříštili kladivem.
Předpokládá se, že viníky jsou manželé Manuela (22) a Daniel (25) R. z Wittenu u Dortmundu, stoupenci satanského kultu. Mrtvola byla nalezena vedle prázdné rakve v černě vymalovaném obývacím pokoji manželského páru. Na stěnách visely obrácené kříže, na okně stojí nápis "When Satan Lives" (Když Satan žije).
Sousedé z domu jsou v šoku: "Jak může někdo udělat něco takového?" Znalec sekt Bernd Harder (34) vysvětluje: "Satanisté vyzdvihují člověka za míru všech věcí. Chtějí sami rozhodovat o životě a smrti."
Na případ upozornil pár strategickým manévrem: Manuela R. poslala matce dopis na rozloučenou, ve kterém sdělila, že chce spáchat sebevraždu. Policie vzala útokem jejich byt.
Pár se dakl na útěk. Policie se domnívá, že se ještě zdržují na území Německa. Státní zástupce vypsal za jejich dopadnutí odměnu ve výši 3000 marek (54 tisíc korun).
Policie má k dispozici popis vozu, kterým ujeli. Podle svědků je auto zdobeno okultními ornamenty a nápisy, přední kapotu zdobí červený pentagram.
lep;SpiegelOnline;Blick (12. 7. 2001)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Franz Franz | 29. července 2008 v 3:29 | Reagovat

Pekne auto xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama