Kult Satana zabíjel

31. srpna 2007 v 14:26 | Lewuan |  Satan
Německo je v šoku. Ze satanistické sebevraždy tří dospívajících chlapců běhá všem mráz po zádech. Michael (14), Mike (17) a René (18) se o půlnoci vyšplhali na starobylý most ve východoněmeckém Chemnitzu. Na cestu jim svítil jen bledý měsíc... Chlapci si vzájemně nasadili na ruce pouta a pak se vrhli do hloubky 78 metrů.
Státní zástupce Kipry řekl německému Bildu: "Ti tři byli stoupenci satanismu." Věřili tedy v ďábla, na krku nosili obrácené kříže a na hřbitovních seancích poslouchali satanistickou hudbu Gruftie.
V dopise na rozloučenou, který se našel u jednoho z chlapců v kapse, stojí: "Život na Zemi jsme si představovali úplně jinak, proto s ním skoncujeme." Chlapci prý svoji sebevraždu oznámili na jisté satanistické webové stránce. Tam se mimo jiné oslavuje hrdinství vyznavačů Satana, kteří vraždili v rituálním vytržení.
Roztříštěná těla sebevrahů našla pod mostem sedmnáctiletá Melanie, která se vracela z blízké diskotéky. Říká: "Mrtvoly těch tří kluků vypadaly příšerně. Ruce i nohy měli úplně vykloubené. Je to šílenství. Ti kluci byli stejně staří jako já. Jak může někdo v našem věku propadnout ďáblu tolik, že kvůli němu zemře?"
Na to se teď ptá celá německá veřejnost.
Bild;ano (27. 8. 2001)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama