nepomohl jim ani Satan

31. srpna 2007 v 14:34 | Lewuan |  Satan
Manželé jsou v podezření, že minulý pátek brutálně zabili ve svém bytě ve Wittenu svého 33letého známého. 66 bodnými ranami mačetou a údery kladivem. O případu jsme vás informovali včera. Policie zatkla 22letou ženu a jejího 25letého manžela včera v ranních hodinách v Jeně, nedaleko dálnice 4. Vozidlo bylo podezřelé řidiči, který na ně okamžitě upozornil policii. Hledaní však stačili nápadný vzhled svého auta na úprku změnit. Okultní ornamenty a nápisy byly odstraněny, poznávací značka byla nahrazena jinou, zjevně kradenou. Ve dveřích vozu byla nalezena velká mačeta s černou rukojetí. Při zatčení ji naštěstí už nestihli použít. Bizarní případ rituální vraždy vyšel najevo teprve v pondělí. Kromě mrtvoly našly policisté v bytě podezřelých i "seznam mrtvých", na němž stála jména dalších jejich 17 známých. Nadpis: "Těšte se, vy budete příští!" Jmenovaní byli z bezpečnostních důvodů varováni.
Oběť se podle výpovědi matky nepohybovala v satanistických kruzích. S podezřelým se muž seznámil, když spolu pracovali v prodejně náhradních dílů.
Motiv vraždy zatím není doložen, vyšetřovatelé však vycházejí z předpokladu, že vrahy k činu veda "chuť vraždit. Nepřestali ani, když jim oběť už ležela nehybně u nohou," prohlásil státní zástupce.
lep;Bild;SpiegelOnline (13. 7. 2001)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama