Satanista vraždilv Miláně

31. srpna 2007 v 15:01 | Lewuan |  Satan
Šílený italský satanista Andrea Calderini (31) způsobil masakr v Miláně. Pistolí zavraždil nejprve sousedku, poté manželku a prudkou palbou z okna poranil tři lidi na ulici, dva z nich těžce. Poté, co ho policie několik hodin obléhala, se pomatenec včera v brzkých ranních hodinách zastřelil.
Andrea Calderini měl mezi sousedy pověst vzteklého surovce, na dveřích bytu měl namalovaný symbol satanismu v podobě tří šestek a hákový kříž. Že bude schopen takového krutého zločinu, ale nikdo z lidí, kteří ho znali, netušil.
Hrůzné události začaly již v pondělí ráno. Calderini zazvonil u bytu Stefanie Vinassy de Reigny (65), a když sousedka otevřela, chladnokrevně ji zastřelil. Vzápětí zahájil palbu z okna. Podařilo se mu trefit tři kolemjdoucí. Emanuela Zaneboni (41), která projížděla okolo na skútru, byla zasažena do ruky.
Lehce postřelen do nohy byl právník Giovanno Modignani (53), jedoucí pod okny na bicyklu. Nejvážnější zranění po zásahu do hlavy utrpěl sedmdesátiletý muž, který byl odvezen do nemocnice v kritickém stavu. Policie začala následně dům obléhat. Střelec se však zabarikádoval ve svém bytě. Ani přivolaní rodiče, kteří se pokoušeli vraha přesvědčit, aby se vzdal, neuspěli.
Když se po mnoha hodinách podařilo včera v brzkých ranních hodinách policii do bytu proniknout, našla zde nejenom tělo Calderiniho, který spáchal sebevraždu, ale i jeho manželky Eliany Scalori (22), kterou si vzal v Las Vegas a již patrně zavraždil jako první. V bytě ležel i zabitý pes. Vrahovo možné propojení na satanistický kult policie vyšetřuje.
INT, alf (7. 5. 2003)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dvoři Dvoři | E-mail | 14. února 2008 v 18:34 | Reagovat

Máte to dobry!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama