Svinský sršni!!!

31. srpna 2007 v 13:58 | Lewuan |  Zvrácenosti
V obci Lipence u Prahy pobodali ve středu dopoledne sršni třiasedmdesátiletého muže. Utrpěl několik bodnutí v oblasti hlavy a krku. Při příjezdu záchranářů muž nejevil známky života, obnovit jeho životní funkce se nepodařilo.
22.8. 2007 12:17
PRAHA - Záchranáři přijali žádost o pomoc po desáté hodině na operační středisko v Jesenici. Sršni muže pobodali na zahradě domku. Podle ženy, která přivolala pomoc byl muž při vědomí, ale těžce dýchal a chrčel. Podle ní se také dlouhodobě léčil se srdcem.
"Dispečerka informovala rodinu, jak poskytnout první pomoc a jak zahájit srdeční masáž v případě srdeční zástavy. Záchranáři byli na místě za sedm minut, při příjezdu však již nejevil známky života," uvedla mluvčí středočeské záchranné služby Tereza Janečková.
Po půl hodině byla resuscitace ukončena a lékař konstatoval smrt. "Pacient pravděpodobně zemřel na udušení při alergické reakci a otoku dýchacích cest," doplnila Janečková.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivan Ivan | 15. září 2007 v 20:55 | Reagovat

Sršni nepřežijí první mrazy. Královna odletí a zavrtá se někam do země aby přežila zimu. Nejlepší prevence je, věnovat pozornost při zakládání nových hnízd, kdy společenství není ještě početné a lehko je zlikvidujete. Nejhorčí je to koncem léta, kdy společenství jsou velmi početná a tudíž nebezpečná. Nesnášejí podchlazení. Takový sněhový hasicí přístroj jim nadělá hodně problémů a je velmi účinný. Působí okamžitě.

2 Včelař Včelař | 17. září 2007 v 9:25 | Reagovat

Dík za cenné rady Ivane. Zvu tě na výpravu proti sršánům:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama