Květen 2008

Důchodci se pobodali kvůli zbytku dortu !

25. května 2008 v 15:28 | Lewuan |  Zvrácenosti
Dva italští důchodci, sedmdesátiletý Niccolo Bruno a dvaašedesátiletý Alfred Mancini, na sebe zaútočili v restauraci v obci Novate Milanese u Milána. V podniku se za vstupní poplatek konzumuje jídla a pití, co hrdlo ráčí. Jenže oba muži měli zálusk na poslední kousek dortíku. Před nosem jej uloupil starší ze seniorů a dostal zato nožem pod žebro.
25. 5. 2008 15:04 - NOVATE MILANESE
Manciniho rozzuřilo, že byl starší spoluhodovník rychlejší a poslední zákusek si nacpal do pusy. Proto popadl nůž, bodl ho a pokusil se utéct na ulici před restauraci. S pomocí hole se však belhal pryč velice pomalu.
Prchajícího Manciniho tak velmi rychle dostihli dva muži - policisté v civilu, kteří byli zrovna mimo službu. Ti na seniora zavolali své sloužící kolegy. Dvaašedesátiletému důchodci hrozí vězení za ublížení na zdraví.
Nůž z jídelní soupravy byl tupý, takže staršímu důchodci nezpůsobil vážnější zranění, lékaři tak Bruna po ošetření mohli propustit ihned do domácího léčení.

Skupina Líná Včela

23. května 2008 v 13:59 | Lewuan |  Včelí úl
Neskutečné leč pravdivé, nedávno se nám na blog ozvala kapela, která též obdivuje krásu žlutočerných včelích těl a třepotu jejich blanitých křídel ve večerním vánku.....
Zde Vám představuji hudební skupinu Líná včela (hlavně bych chtěla upozornit na nádherný design jejich stránek). Sice nehrají hudbu, která je našim převážně metal seškvařeným srdcím blízká, přesto jsou to kolegové včelaři a to je hlavní.
Zde něco o nich:
Duo Zdeněk Tesař (zpěv, kytara) a Vladimír Šimůnek (klávesové nástroje, samply) společně funguje pod názvem Lazy Bee od začátku roku 2006 a Líná včela od roku 2008 (česko je česko). Kapela, která je z Neratovic, má na kontě již množství demo skladeb, na kterých se prezentuje zasněným elektropopem s českými i anglickými texty. Já hraju a zpívám už bezmála 25 let a dělám logistika v továrně na hřebíky.Láďa je mimojiné autorem temných smyčců a hudebních pasáží v legendární PC hře Mafie.
Jejich tvorba
Představte si včera
Líná včela bděla
políbení můzy měla
na svých křídlech těla

Jak nasytit včelý dav
usilovně přemýšlela
víc jak 1000 hlav

Jak tak silně zvažuje
co by měla dělat
přestal jsem jí sledovat...
ač to dělám nerad
Jejich stránky: http://www.lazybee.cz/

Medovky

19. května 2008 v 16:47 | Lewuan |  Perverze

Hulk

13. května 2008 v 10:45 | Lewuan |  Borci