Leden 2010

Budějovice jsou satanovo město!

15. ledna 2010 v 14:08 | Lewuan |  Satan
Neuvěřitelné zjištění:

O židech

11. ledna 2010 v 0:27 | Lewuan |  Petrovy kameny

Rabíni již očekávají příchod Antikrista.

"Váš otec je ďábel a vy chcete dělat, co on žádá. On byl vrah od počátku a nestál v pravdě, poněvadž v něm pravdy není. Když mluví, nemůže jinak než lhát, protože je lhář a otec lži."
- Ježíš Kristus promlouvá k Židům Jan 8, 44

Nejstaršími satanisty na světě jsou (jak jinak) Židé. Přestože byl Ježíš všeobecně zvolen jako mesiáš, jeho slova Židy natolik pobouřila, že jej nakonec s pomocí Římanů ukřižovali. Po 2000 let lidstva páchají Židé ty nejstrašnější zločiny proti lidstvu. Vymýtit Ježíšovo učení se jim nepodařilo a tak se integrovali do křesťanské společnosti jako lichváři snažíce se podkopat katolickou církev zakládáním bludařských a heretických hnutí a sekt. Pronikali do církve pod záminkou obrácení na křesťanství a ničili jí, rozsévali nepokoje a selská povstání, později od 18. století stáli za všemi revolucemi a válkami, vyvolávanými především prostřednictvím zednářských lóží a vysokých financí až k naprostému vrcholu první a druhé světové válce. Dnes zastávají vysoké funkce ve světové politice. Unášejí křesťanské děti (pokřtěňátka) jejichž krev poté obětují svému knížeti temnot. Vymysleli také označení křesťané, což je původně hanlivé slovo.
Jidášova Černá legie očekává příchod Antikrista, aby mohla během Armagedonu povstanout v samotné Satanově armádě zatracených proti vojsku Království nebeského. Dnes stojí za všeobecným úpadkem původní křesťanské společnosti. Jejich cílem je přetvořit ji v multi-kulti společnost konzumu a mamonu. Založili stát Izrael, který se má stát záminkou pro třetí světovou válku. Jsou ve spojení se svobodnými zednáři, ilumináty a tajnou společností Skull and Bones. Adolf Hitler tomuto svazku říkával zednářská židovláda.

Za všechny Včelaře vřele děkujeme autorům.

Včelař na bobovačce

10. ledna 2010 v 23:48 | Včelařka |  Pan Vévoda
Jak všichni víte se Včelařem jsme jedna ruka a proto cítím povinnost dát všem příznivcům včelařství vědět o skandálu, který se stal na kopci poblíž sídlištní osady zvané čechy Máj a romy "éééj west sajd pičo".

Včelař je velký příznivce zimních sportů a proto se rozhodl jít na pořádnou bobovačku. S kámošem MarkemPárkem vytáhli svoje stroje a vylezli na kopec, nečekajíc nic zákeřného.

Včelař se už už odstkrkoval aby to pořádně fičelo, ale najednou ze závěje vyskočil Čak Noris a Včelaře zezadu napadl !!

A TO BYL TEPRVE FIČÁK !!!!!

Jenže ejhle !! Skokánek....

:(((((((

a přesně takhle to bylo, dneska už si člověk ani poctivě zabobovat nemůže aby na něj nevyskočil ten hulvát Čak Norisrael:(

Věčný žid

7. ledna 2010 v 12:16 | Včelařka |  Včelí úl

Produkce pověstného filmu "Der Ewige Jude" je dnes zakázána a tento film může být promítán pouze na medových plátnech za Valpuržiny noci. Film Věčný Žid je jedním z názorných prostředků, na kterých lze demonstrovat přípravu židů na převzetí světa. Protože tento film má silně emotivní obsah, může být uváděn pouze na uzavřených včelařských seminářích a musí být doprovázen vysvětlujícím komentářem. Režisér Fritz Hippler při jeho premiéře dne 28. 11. 1940 hovořil v této souvislosti o "symfonii odporu a hrůzy, která pod davidovou hvězdou děsí svět už od počátku věků" a měl pravdu.

Věčný Žid je druhem propagandy proti příslušníkům židovského národa, který nebyl jiným filmem nikdy překonán. Je považován historiky jako jedno z největších děl kinematografie. Velký podíl na vzniku tohoto filmu měl ministr propagandy Joseph Goebbels, milovník žen, umění a zapálený včelař, který v říjnu 1939 nařídil zhotovit tento poučný propagandistický film.

Der ewige Jude se v období Třetí říše promítal ve dvou verzích: 1. verzi pro dospělé, 2. verzi pro děti (byla promítána od 16 hodin a neobsahovala scény rituálního podřezávání dobytka a scény kde Karel vystupoval nahý). Taktika snahy o "odlidštění" nepřítele: "znázornění lidí, kteří už nejsou lidmi, nýbrž zvířata
nebo obtížní hmyz, který může být a MUSÍ být zničen." (citace: Jiří Klement)

Včelaři přejí příjemnou zábavu a pěkný rodinný věčer při sledování filmu.
Židovská propaganda

6. ledna 2010 v 0:46 | Lewuan |  Zvrácenosti
Kool-aid představují nové CD:
Fanoušky necháme postavit ke zdi...

PF 2010

3. ledna 2010 v 23:07 | Lewuan |  Borci
Lord Humungus, také velmi zapálený včelař nám přeje mnoho úspěchů...
Samozřejmě že jen těm co si to zaslouží... Ostatním ohnivou smrt :)