Ohnivá smrt z cyklu Včelí traktáty

11. února 2010 v 20:34 | Včelařka |  Petrovy kameny
Povídka z naší vlastní tvorby


Dva dlouhovlasí chlapci-téměř muži- stáli před nenápadnou putikou poblíž historického náměstíčka jemuž vévodil majestátný kláštěr. Oknem bylo vidět krb v němž tančily plameny v rytmu folkmetalu a též pohledného barmana se severskými rysy, ale to nebylo to, co oba hochy zaujalo. Uvnitř byli i oni. Včelaři. Nekorunovaní vládci města, i když si to mnozí nechtěli připustit. Dva bezejmení hrdinové, jenž po celé roky bojovali s izraelským zlem, ti jenž se nebáli vystoupit a hájit zájmy svého lidu.
Menší, zavalitější chlapec, s homosexuálním oděvem i culíčkem a nervózní vráskou na čele, se otočil na svého společníka s otázkou v očích, ten ho však předběhl jasnou odpovědí: "Musíme tam"....... "Přece nestáhneme ocasy jak prašiví psi !", kamarád, který už s ocasem mezi stehny přišel, nebyl stejného názoru: "Vždyť víš čeho jsou schopni! Vzpomeň si, bratře, jak dopadli ti, jenž se jim znelíbili!"......:"Mlč zbabělče!" oponoval druhý a rázně vykročil k tepané bráně, jenž za sebou skrývala vchod do krčmy.

Zavrznutí dveří jim na okamžik zmrazilo krev v žilách, uvnitř bylo mnohem větší chladno než by se vzhledem k hořícímu krbu dalo předpokládat. Ale oba chlapce ten večer čekaly ještě mnohem mrazivější zážitky.....Dva páry očí, jedny modrošedé jako nejčistší Kruppova ocel a druhé hnědé jak čerstvě stočený med je oba zaměřily již když jako dva nádražní floutci postávali venku před oknem a bázlivě nahlíželi dovnitř. "Již jsou tady, přesně jak jsi předpověděl mistře Jinko" "Ano.....náš čas nastal" kontroval plavovlasé dívce její společník hlubokým hrdelním hlasem, jenž jako by vycházel z nehlubších útrob a byl cítit jak jatka opuštěná svými majiteli dřív, než stihli sklidit maso z háků.

Stůl hned vedle krbu jako by na ně čekal, jako by snad někdo místa zařídil přímo pro ně. "Vidíš zbabělče, ničeho se neodváží, jejich zbraní je jedovatá slina, nikoli pěsti!", podsaditý mladík, jehož tvář lemovaly kotlety (hovězí) si však stále nebyl jist: "Ty jejich oči! Nemůžou být lidské, tolik nenávisti, tolik zloby se v nich zrcadlí , jak tvář vnadné děvečky ve vědru medoviny!" "Mlč ty pse! Jen jejich černá srdce svým strachem těšíš!".

Místností se ozýval bublavý smích, mistr Jinko byl spokojen, jeho plán se dařil dokonale, zlořádi byli tam kde je chtěl.....
Plavovlasá dívka pomalu vstala a jistým krokem zamířila ke krbu, kde již klečel barman a melancholicky hleděl do ohně v němž jakoby se zračily nespoutané a kruté země bičované černými vodami sedmi moří. Melancholie byla však pouze zdánlivá, když přišla blíže všimla si v jeho ruce láhve s grilovací omáčkou, zvláštní, ve světle krbu zdála se etiketa zdobená obrázkem krematoria, to ovšem musela být pouze jedna ze stínových iluzí, kterými bylo toto místo prosyceno.

Mladíci popíjeli pivo, nervozita se zlatým mokem v hrdle pomalu odcházela. Mdlé světlo a alkohol pomalu otupovali jejich smysly, které už tak nepatřily k nejbystřejším. Z povzdálí je ovšem stále sledovaly neúprosné oči barvy medu k nimž se co chvíli přidávaly nedočkavé pohledy od krbu.

"Váš čas nastal" hluboký hlas protnul poklidnou atmosféru a místností zavanul pach jatek...pach Ohnivé smrti. Spratci šokovaně vyskočili ze svých vyhřátých židlí a jejich oči zalétly ke dveřím ven, ke dvěřím jenž jim mohli zachránit holé životy, ke dveřím jenž byly stráženy světlovlasou dvojicí, jenž v rukou třímala doběla rozžhavené pohrabáče. Mistr Jinko pomalu vstal, kožený plášť se spoustou kapes naplněných mrtvolami zvířat a zbytky jídla měl léžérně přehozen přes ramena, v rezavém plnovousu se tkvěl posměšný úšklebek, jenž málokdy znamenal něco dobrého.

"Provinili jste se proti Včelímu desateru a budete náležitě potrestáni!" jenže spratek nedává kůži tak snadno.."Kdo jsi ty, že můžeš určovat řády a podle nich trestat nevinné?!" "Ty nejsi bez vinny, Žide! Již tvoje zrození byl poskvrněno, tvoje matka byla pouhou chovnou fenou, jež chrlí stovky potomků aby pošpinila svět!" "Mlč prokletý Včelaři, tvoje slova jsou výplodem choré mysli!" "Nazýváš mě bláznem? Silná slova od syna Čubky...."

Vzduchem prosvištěla pivní číše, ale hbitost Jinkových reflexů jí nedovolila dostat se blíž k jeho pomazané hlavě. V tom se u dvěří zaleskly pohrabáče a ze stínů se vynořily dvě statné postavy. Barman již otevřel omáčku, stála vedle roštu a čekala.

Zavalitý chlapec se krčil, tohle bylo přesně to čeho se bál, bál se dokonce víc než když si kdysi před domem nadělal do kalhot, protože zapomněl klíče. Tohle již nebylo dále špatným vtipem, tohle byla barbecue. Pohlédl na svého statečného přítele a polila ho vlna ledové hrůzy, jeho dlouholetému společníkovi z levého oka koukal rudě rozžhavený pohrabáč, bulva byla spečená na jeho konci. Kamrád se třásl v osudové agonii, údy kmitaly v rytmu čtverylky a dokonce i krvavá pěnna u úst se účastnila tohoto neobvyklého tanečního večírku.

"Mistr Jinko sledoval čtveřici ležérně opřen o bar, jeho věrná včelí pomocnice mu seděla na rameni....věděl, že dnešní soud ještě není u konce "

"Moji věrní pomocníci, nechte ten chabý kus masa ležet, na zábavu budete mít ještě času dosti a přiveďte mi sem toho, jenž je pojmenován po zahradním škůdci". Světlovlasí vstali od zohavené mrtvoly, dívce se v očích zračila čistá dětská radost, měla ráda kotlety. Zdatný šenkýř chytil, Toho, jenž nese jméno zahradního škůdce a hodil ho k nohám Mistru Jinkovi. "Teď ti nachčiju do huby, druhý synu Čubky!". A jak pravil, tak činil. Tomu, jenž nese jméno zahradního škůdce stékala černá hutná moč po tvářích a některé praménky se rozlévaly až pod košili značky Wrangler. Druhý syn čubky se nedvážil pohnout se, palčivá moč ho štípala v očích a na jazyku, přesto byl příliš zbabělý aby se bránil. "Nyní je má práce dokonána" Mistr Jinko se odvrátil...... "Nyní je váš, moji věrní hladoví společníci, nechť vůně pečeného masa prosytí toto místo !!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Thorfin Nordhorn Thorfin Nordhorn | 12. února 2010 v 1:52 | Reagovat

Kam se hrabe pán prstenů!! Úžasný!!!

2 Simi Simi | 12. února 2010 v 12:56 | Reagovat

fííí...klobouk dolu:)

3 Včelař Včelař | 12. února 2010 v 18:24 | Reagovat

Včelařka dostane medovou nobelovku

4 ArleneStawl ArleneStawl | E-mail | 22. července 2017 v 23:37 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

5 Flossieciz Flossieciz | E-mail | 26. července 2017 v 5:32 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

6 DavidShesy DavidShesy | E-mail | 29. července 2017 v 2:00 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудалить свою фамилию из интернета Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

7 MariaOr MariaOr | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 15:46 | Reagovat

Хотите разнообразить сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений позволят интим-товары

Один из самых востребованных способов достигнуть невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью просто добиться дополнительной симуляции эрогенных зон и точек на теле. Только не используйте его в одиночку, доверьтесь своему любимому. Это значительно укрепит вашу связь и позволит стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены наручники, эрекционные кольца, различные стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы точно сможете найти то, что придется по душе вам обоим.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и прочие интим-товары вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

8 CarolynHaush CarolynHaush | E-mail | 6. srpna 2017 v 1:34 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

9 CarolynHaush CarolynHaush | E-mail | 6. srpna 2017 v 17:35 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

10 Dol33larsods Dol33larsods | E-mail | 13. srpna 2017 v 4:33 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#GVcsykf329>
<img>http://0.00000007.ru/3#34Fx48c1d0</img>
</a>
------------------------
Постоянно большое количество socks и proxy серверов онлайн
в данный момент: 33557 IP в 198 странах
<b>Очень высокая анонимность - мы гарантируем, что наши эксклюзивные прокси сервера на все сто процентов анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не модифицируют http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех без исключения соединений без использования VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Укрыть или сменить ваш IP можно двумя кликами мыши.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ низкие расценки на анлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при окончании срока действия аккуанта.
ICQ бот на всех без исключения тарифных планах!
<b>Профессиональная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что требуется для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#5tdgXcCqxC>Vip proxy</a>
__________
блокировка вк одноклассники
24 +в обход блокировки
лучшие прокси сервера россии
купить прокси

11 Avia777pr Avia777pr | E-mail | 16. srpna 2017 v 18:55 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

самые дешевые авиабилеты
купить авиабилеты со скидкой онлайн
авиабилеты дешево официальный сайт
авиа дешево купить билеты онлайн
самые дешевые авиабилеты s7

12 HollyNoisy HollyNoisy | E-mail | 31. srpna 2017 v 21:25 | Reagovat

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>
Play with me my friends...

...

13 Avito321Jah Avito321Jah | E-mail | 29. září 2017 v 3:31 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

что делать если заблокировали аккаунт в авито
авито зальем фундамент
авторизовать аккаунт на авито если
не могу разместить объявление на авито пишет номер подтвержден в аккаунте
авито сменить аккаунт

14 BethanyPkx BethanyPkx | E-mail | Web | 5. října 2017 v 20:36 | Reagovat

http://esma.xyz/story.php?title=canada-drugs-24-canadian-online-pharmacy

15 SlavaXtb SlavaXtb | 6. října 2017 v 13:05 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have tons of work to do next week month. Plus the university exams are close, it will be a stretch. I am already panicking maybe I should <a href=http://firmgains.com/drugs/taking-two-ambien>here</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

16 AlysonWzz AlysonWzz | E-mail | Web | 25. října 2017 v 21:04 | Reagovat

https://ultramnoprescriptiononline.tumblr.com/

17 BethanyDwf BethanyDwf | 30. října 2017 v 21:02 | Reagovat

Hey all! Lately I have been dealing with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=https://ask.fm/ethanharper143380>interaction</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

18 BethanyGcd BethanyGcd | 11. listopadu 2017 v 19:41 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have loads of work to do next week semester. Plus the university exams are approaching, it will be a disaster. I am already freaking out maybe I should <a href=https://medium.com/@KansasDaniel6/canadian-pharmacy24-7-com-3130410d2a5d>read more</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama