Povídka Synek z cyklu Včelí traktáty

23. února 2010 v 18:46 | Včelařka |  Petrovy kameny
Když ve městě nastane soumrak, ze stínů vystupují špatné věci. Věci jenž nabývají lidské podoby a snaží se otrávit mysl dobrého budějovického lidu. Proto je zapotřebí Včelařů. Těch, jejichž srdce jsou čistá jak sklenka finské vodky.

Ulice Wolfova, sídlo pravěkého zla vystavěné na indiánském pohřebišti a masovém hrobě z druhé války o svět, zapovězená oblast obehnaná pětimetrovou zdí potřenou jedem z Blahovičníku. Místo kam slušný člověk nevstoupí ani za sluného dne, natož za hluboké, černé noci.

Říká se, že místní obyvatelé byli prokleti apačskými náčelníky, protože kradli jejich slepice a znásilňovali jejich ženy, jako trest je prý jejich pleť černá a způsoby hodny hejna supů nad zdechlinou medvěda. Přesto se v této končině usídlilo ještě něco mnohem zlověstnějšího.....pohodář.
___________________________

Plavovlasý mladík s výrazem dítěte po autonehodě si vesele kráčel po sluném předměstí bašty zvané Homole, místa, které se skládá z JZD, papírnictví, palouku kde se upalovaly čarodějnice a domu mladíkových rodičů. Měl dobrou náladu, ve škole mu to moc šlo, obvzlášť protože jeho tatínek byl velký kamarád s ředitelem a často mu dával tlusté bílé obálky, chlapec nikdy nechápal proč mu obálky neposílá poštou.
Silnice se leskla v záři zimního slunce, noha míjela nohu a veselá písnička mu zněla ke kroku

"Ustupte, jen ustupte, nebuď prašná cestičko
dobrý junák teď tebou jde, chce poznat svět maličko."
"Před naší, za naší, cesta má ať nepráší, hej!
Když se dívám na sebe, tak se musím pochválit nevypadám já věru zle, zkrátka chlapec jak má být."

"Jen to děvče mi ke štěstí chybí" pomyslel si ten malý hlupáček, nikdy nepochopil, proč se děvčatům nelíbí, měl přece vlastní byt a studoval vysokou školu ! A tu náhle u tůńky, kde si jako malí chlapci s kamarádem osahávali přirození, spatřil dívku krásnou jak červený diplom z Plzně. Černé vlasy jí sahaly až po pás, měla opálenou pleť a oči mandlové barvy...... netušil ovšem, že je též velkou příznivkyní včelařství.....

"Pozdrav Pánbůh švarná pradleno!" zvolal mladík aby na sebe strhnul pozornost. Protože si připadal krásný, chytrý a silný, neviděl důvod k vytáčkám a šel na věc přímo.

"Buď mou ženou! Mám byt, chodím na vysokou školu a jsem ochoten si tě vzít, i když jsi dělnice!"

"Co ?" děvečka jeho šlechetnost zřejmě nepochopila.
"Já nejsem žádná dělnice ty sráči, já si tu peru poblitý tričko"

Mladík se zarazil, takovou mluvu u dívek ve svých snech neznal, v jeho hlavě byla pouze étrická stvoření v květovaných šatech, smějící se na svět.

Dívka se odvrátila, ale chlapec se odmítal vzdát, vždyť je to jeho budoucí žena!

"Nač taková hulvátská slova krasavice? Jen ti nabízím nejlepší partii ve městě, bez vysoké školy si lepšího nenajdeš!"

Místo odpovědi mu dívka pozvracela boty. K obědu měla zřejmě odpadky, protože v kopičce viděl i kousky staniolu. Švarný jinoch poodstoupil. Tohle nečekal.

"Cožpak jsi nemocná, děvče?"

Dívka se začala vesela smát, u pusy se jí dělaly leské bubliny a v zubech měla kousky zvratek.

"Vypila jsou soudek rumu, to neni žádná nemoc!"

"Ty piješ alkohol? To by ale děvčata dělat neměla...."

"Shoř!" pravila dívka a štrádovala si to k lesu.
Jinoch se vydal za ní, jaká to chyba.....
________________________________________

Prodíral se houštinou a snažil se sledovat vrávorající postavu v mokrém tričku, houští bylo husté a vysoké, místy snad i protkáno ostnatými dráty......zvláštní bylo, že dívka neměla s průchodem problémy, jakoby tudy chodila denně. Když se keře rozestoupily, ocitl se v potemnělém borovém lese, holé kmeny stromů protkané pramínky smůly působyly jak žilnatá lýtka strarých žen. Koruny se navzájem dotýkaly a proti těm málo parskům slunce, co sem pronikalo, byly jejich větve zlověstně zakroucené, jen na něj z té výšky sáhnout.....
Dívka mu zmízela. chvíli pomýšlel na návrat domů k matce a otci, ale pak si to rozmylslel. Musel dostihnout svojí budoucí ženu.Pokračování příště, kdo uhodne o kom povídka je, dostane medovou medajli a včelí žihadlo.
A kdo přijde na nejlepší nápad jak by měla povídka pokračovat, dostane i včelí plástev !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Včelař Včelař | 23. února 2010 v 20:16 | Reagovat

Ten s divným jménem! :D

2 Thorfin Nordhorn Thorfin Nordhorn | 26. února 2010 v 1:07 | Reagovat

já si myslím, že by měl skončit na mučidlech ve sklepení Ragnaroku!! :-D

3 Reichsminister Reichsminister | 26. února 2010 v 2:48 | Reagovat

himl, kdo to jen muze byt!?

4 máca máca | 1. března 2010 v 17:35 | Reagovat

Hej, co takhle přejít od slov k činům a začít tyhle pohodáře (hurá vyhnul jsem se slovu žid) upalovat?:)

5 Včelařka Včelařka | 1. března 2010 v 22:39 | Reagovat

.....slovu žid netřeba se vyhýbati....k realizici našich pokrokových vizí je třeba nejprve ovládnout a změnit svět, na čemž Včelí centrála pracuje dnem i nocí!

6 blackvirus blackvirus | E-mail | 28. března 2010 v 20:42 | Reagovat

No vy jste parta curaku. Ty vole iq tykve. Pral bych nackum a vam vsem zazit koncetrak. Vy volove, vzdyt vubec nevite o cem mluvite. Si myslite, ze je to in se takhle projevovat, ale je akorat videt, ze vite o tehle vecech hovno.

7 Včelařka Včelařka | 16. dubna 2010 v 21:15 | Reagovat

Přesně tak, děláme to aby jsme byli in a všichni nás obdivovali.

8 Flossieciz Flossieciz | E-mail | 26. července 2017 v 6:13 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170725

9 CarolynHaush CarolynHaush | E-mail | 4. srpna 2017 v 21:56 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

10 AaauceRossy AaauceRossy | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 11:15 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

11 Dannycen Dannycen | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 17:50 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

12 Sorowg Sorowg | E-mail | 22. srpna 2017 v 23:51 | Reagovat

Топовые БЕСПЛАТНЫЕ игры для Взрослых вас ждут играйте онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

13 Sorofa Sorofa | E-mail | 25. srpna 2017 v 5:36 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ ДОМАШНЕЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ ПОРНО HD БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ МИНЕТ СЕСТРЫ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ВИДЕО БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

14 Sorolt Sorolt | E-mail | 25. srpna 2017 v 12:17 | Reagovat

СМОТРИ СУМАСШЕДШЕЕ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ПОРНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ МИНЕТ СЕСТРЫ https://minet-pornosex.ru/ СОСЕДКА ДЕЛАЕТ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

15 Sorodw Sorodw | E-mail | 26. srpna 2017 v 4:54 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ПОРНО ВИДЕО http://sexvipka.com/ СЕКС ВИДЕО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ МИНЕТ В ПЕРВЫЙ РАЗ https://minet-pornosex.ru/ СОСЕДКА ДЕЛАЕТ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

16 MariaOr MariaOr | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 7:41 | Reagovat

Мечтаете как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений помогут секс-игрушки

Один из самых распространенных способов достигнуть сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью просто добиться стимуляции эрогенных зон. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своей второй половине. Это хорошо укрепит вашу эмоциональную связь и поможет стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены наручники, эрекционные кольца, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы обязательно отыщите то, что придется по душе вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и остальные игрушки для взрослых вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

17 AlysonUye AlysonUye | E-mail | Web | 8. října 2017 v 20:06 | Reagovat

Hey everybody! Lately I have been dealing with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-capsules>more</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

18 Dol77larMop Dol77larMop | E-mail | 14. října 2017 v 16:44 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

19 BethanyIkt BethanyIkt | 29. října 2017 v 13:10 | Reagovat

Oh Heavens. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week semester. Plus the university exams are coming, it will be a stretch. I am already being nervous maybe I should <a href=https://medium.com/@DollyPa99774028/globerx24-com-ativan-a379b6f23e5c>Contact</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

20 ElvaZny ElvaZny | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 15:23 | Reagovat

Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries.  http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama